TwO wOrLds..I. Kapitola..Jak to všechnO začalO?

25. května 2009 v 22:56 | Smiley* |  Two worlds

Všechno to začalo tím, když táta přišel z nahrávacího studia, kde pracoval a řekl mi, že je vyhlášený casting na seriál Hannah Montana. Chvilku jsem dumala, co to vůbec je, ale pak jsem ti uvědomila, že jsem viděla v časopisu People na celé dvojstránce pozvánku na casting a zaujalo mě to. Táta si myslel, že zrovna já bych měla dostat hlavní roli, protože byl přesvědčený, že mám pro to všechny předpoklady. Já jsem si tím vůbec nebyla jistá. Asi hodinu a půl jsem hypnotizovala papír na kterém byla ta pozvánka. Nakonec jsem se naštvala a přečetla si pozvánku, kde stálo: ''Hledáme herce a herečky do nového seriálu Hannah Montana, dostavte se prosím 18. července v 19:00 do nahrávacího studia KLM''.


Chvilku jsem uvažovala jestli tam mám jít, protože zbývaly 2 hodiny než začínal casting. ''Taťko myslíš, že bych tam měla jít, opravdu si myslíš, že na to mám??'' zeptala jsem se upřímě táty. ''Miley zlatíčko, já si to nemyslím, já to vím'' odpověděl. ''Dobře, tak já to teda zkusím'' řekla jsem s úsměvem taťkovi. Taťka se na mě jenom usmál, bylo vidět, že je spokojený. Šla jsem do předsíně vyběhla jsem schody a šla do svého pokoje.
Sedla jsem si ke svému ''šminkovacímu'' stolku a dívala jsem na sebe do zrcadla a všimla jsem si, že se mi na tváři udělala nějaká divná vyrážka chvilku jsem to zkoumala a pak jsem si to zapatlala make-upem, když jsem byla spokojená se svým obličejem a vzhledem, tak jsem otevřela skříň a nevěděla, co si vzít na sebe.
Nakonec jsem si na sebe vzala růžové džíny, bílé triko, růžové conversky a vyrazila jsem dolů za tátou se mu předvést. '''No teda Miley ty vypadáš naprosto úžasně'' pochválil mi můj ohoz taťka. ''Díky tati, hodíš mě tam prosím?'' poprosila jsem ho. '''Jasně zlato, to víš, že jo jenom si vezmu bundu'' řekl. Šla jsem před naší krásnou vilu a čekala na tátu bylo už 18:45 a táta nikde. ''Promiň Miley už běžím musíme si pospíšit'' prohodil taťka. ''To je v pohodě tati, já už si zvykla, že mi nikdy nechodíme nikam včas'' odpověděla jsem poněkud drze.
Když jsme přijížděli k nahrávacímu studiu KLM v Tennessee viděla jsem všude plno lidí ''Tati na tohle já nemám šanci podívej se na ten dav'' řekla jsem tátovi nespokojeně. ''Miley ty to zvládneš hlavně se nenech ničím rozptýlit'' řekl mi táta. Nenech se ničím rozptýlit to se tátovi řekne, dumlala jsem si v duchu jemu se to řekne, ach jo.
Taťka zastavil přímo u vchodu do nahrávacího studia '''Tak Miley hodně štěstí''. '''Počkej ty tam nepůjdeš se mnou?'' zeptala jsem se. '''Bohužel ne, musím pro tvého bratra do Los Angeles'' řekl. '''Hmm…tak tedy ahoj'' rozloučila jsem se s ním. '''Džím všechny palce potom mi zavolej až budeš něco vědět'' řekl. Jasně radši si jeď pro svého synáčka a mě tu nech samotnou. Byla jsem na taťku trošku naštvaná, ale když jsem vstoupila do nahrávacího studia KLM okamžitě jsem se odnaštvala.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama